יש לנו הצעה שלא תוכלו לסרב לה!

מועד החתונה מתקרב? נפלא! אתם וודאי מתרגשים מאוד ונמצאים בלוח זמנים לחוץ שכן כל חתונה מחייבת את בני הזוג לבצע משימות רבות, משימות שעשויות להתיש גם את בני הזוג האנרגטיים ביותר. אם באיזשהו שלב בין בחירת עיצוב חלל האירוע והמדידות ובין בחירת התכשיטים והפפיון חשבתם להשכיר רכב יוקרה לחתונה, שירות שהפך להיות פופולארי מאוד בימינו, נשמח לעזור לכם לפחות בנושא זה להשכיר לכם רכב יוקרתי ובטיחותי שעומד בכל התקנים הדרושים.

מה אנחנו מציעים לכם?

אנו מציעים ללקוחותינו שני סוגים של רכבים: מרצדס 180 CLA ו – X6 BMW. אל רכבי היוקרה שלנו מתווסף נהג צמוד, אדיב, זהיר ומנוסה שיאסוף אתכם בדיוק בשעה שתרצו וייקח אתכם לכל יעד בו תבחרו. הנהג שלנו יאסוף אתכם מהבית, יסיע אתכם לאתרי הצילומים, יאסוף אתכם מהצילומים, יסיע אתכם לאירוע ויחזיר אתכם בבטחה לאן שתבקשו. כמובן שאם תרצו לצרף חברים או קרובי משפחה לנסיעות הנהג שלנו ישמח לאסוף גם אותם. הרכב היוקרתי ינצוץ על הכביש, ינעים את זמנכם והנהג שלנו ידאג לכם לאורך כל היום כך שתוכלו להרגיש כמו מלכים.

 

להתפרע בחתונה ולחזור בבטחה

שירותי השכרת רכבי היוקרה שלנו יאפשרו לכם להתחיל את החגיגות כבר משעות הבוקר, לבלות יחד זמן איכות, לנוח במושבים נעימים, ליהנות מרכב יוקרתי, מעוצב ממוזג (שיסייע לך לשמור על האיפור והתסרוקת) ולתת לעצמכם דרור לשתות כאוות נפשכם שכן בסוף הערב תוכלו לנוח במושב האחורי ולהגיע ליעדכם בשלום כשאתם מבושמים, נרגשים, עייפים ומרוצים.

אתם מוזמנים לפנות אלינו, לשאול כל שאלה ולקבל שירות אדיב ומקצועי! שיהיה לכם הרבה מזל טוב!

רכב לחתונה
מעוניין לקבל למידע נוסף? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם