השכרת רכבים לטווח ארוך – עם כאלו תנאים מי צריך לקנות רכב?

כולנו יודעים שרכבים זה עסק יקר, עסק שלא מסתכם בתשלום על הרכב (שעולה הון) אלא דורש השקעה נוספת מדי שנה עבור טיפולים, ביטוחים, מילוי דלק ובמידת הצורך – תיקונים שעשויים להגיע לסכומים גבוהים מאוד. אם לא די בזאת, הערך של הרכבים יורד בכל שנה כך שגם אנשים שמתקשים מאוד להסתדר בלי רכב עשויים לחשוב פעמיים ואף יותר מפעמיים לפני שהם מחליטים האם לרכוש רכב או האם לוותר על הרכישה.

לשמחת רבים היום קיימות אופציות שונות של השכרת רכבים, חלק מהאפשרויות משתלמות יותר וחלק פחות. אם אתם מעוניינים בהשכרת רכב לטווח ארוך במקום לרכוש רכב משלכם תוכלו להיעזר בשירותי השכרת הרכבים של החברה שלנו – "קבוצת אברהמי". אנו מציעים ללקוחותינו מבחר מגוון של רכבים כך שכל אחד יכול לבחור את הרכב המועדף עליו ומאפשרים ללקוח להשכירו למשך התקופה שנחוצה לו כשאנו משלמים על הטיפולים השוטפים, התיקונים, הביטוח ואגרת הרישוי. אחד היתרונות הגדולים של החברה שלנו הוא שאנו לא דורשים ערבונות ולא מחייבים על חריגה מק"מ.

כל התשלומים ידועים מראש

כמה עולה להשכיר רכב? אם אתם מעוניינים לחסוך את עלויות האחזקה של הרכב, להשכיר רכב איכותי לטווח ארוך ולשלם רק עבור הדלק כך שכל התשלומים יהיו צפויים וידועים מראש ולא תחרגו מהתקציב שייעדתם לרכב תוכלו לפנות אלינו – לבחור אחד מהדגמים הרבים שברשותנו או לבקש מאתנו לרכוש רכב שאינו קיים במלאי ולהשכיר אותו מאתנו. כל הרכבים שלנו מתוחזקים כהלכה ויאפשרו לכם לחסוך סכומים גבוהים ולא לבזבז זמן על התיקונים והטיפולים השוטפים.

אנו מזמינים אותך לפגישה אצלנו - הקפה עלינו!