חשבון פשוט (עלות- תועלת) : רכב לטווח ארוך עדיפה על קנייתו

כאשר מודדים עלות מול תועלת- כל חשבון הוא חשבון פשוט. קבוצת אברהמי דוגלת בתפיסה ומאמינה בהנחה,  כי כל מי שעושה את החשבון הזה עשוי ליהנות מהיתרונות הרבים והמובהקים הגלומים בהעדפת החלופה הכדאית והמשתלמת של השכרת רכב לטווח ארוך על קנייתו.

מי מכם שמחפשים חברות להשכרת רכבים וממקדים את החיפוש בחברות המציעות השכרת רכבים לטווח ארוך יגיעו- אולי כבר הגיעו (ברוכים הבאים) לכאן. מתכות ההשכרה, שבה הלקוח נהנה מ"שקט תעשייתי" למשך תקופה ארוכה, שישה חודשים לכל הפחות, מייתרת את הצורך ובתוך כך את הטרחה וה'עצבים' הכרוכים בחיפוש אחר רכבים במגרשי מכוניות שונות או בסוכנויות רכבים.

סל של יתרונות ותועלות

1.השכרת רכב לטווח ארוך אינה כרוכה בהתחייבות מעבר לתקופת ההשכרה.
2. השוכר אינו נושא בעלויות הבלאי של הרכב.
3. לרשות השוכר הפוטנציאלי עומד מגוון רכבי יוקרה להשכרה.
4. ניתן ליהנות משירות של רכבים להשכרה עם נהג.
5. קבוצת אברהמי מציעה לשוכרים הפוטנציאליים וכמובן גם לקיימים הצעה שלא כדאי לסרב לה: במקום לקנות רכב חדש ולשלם מקדמה עבורו- הקבוצה יכולה לעשות זאת במקומו ולהשכיר לו את הרכב לתקופה שאינה פחותה משישה חודשים ולכל טווח שהוא מעבר לחצי שנה.
השכרת רכבי יוקרה היא חלופה מועדפת לבעלי עסקים הנעים ונדים בכל רחבי הארץ ומן הסתם גם  טסים בתדירות גבוהה לחו"ל.  רכב יוקרתי עם נהג צמוד מאפשרת לאנשים לנצל את הנסיעה לעבודה.
היא מאפשרת לאנשים פשוטים וממוצעים לחוש ולחוות חוויה הנתפסת כמי שרק אנשים עשירים מאוד זוכים לה וחווים אותה, למשך שעות אחדות, ימים אחדים ולפי רצון או דרישה  לתקופה ארוכה וממושכת יותר.
רבים שהתנסו במודל המוצע עשויים להעיד עד כמה מועילה, כדאית ומשתלמת להם השכרת רכבים לטווח ארוך. על מנת לקבל מידע, פרטים והצעת מחיר אתם מוזמנים לפנות לחברה בכל עת.
הרכבים שמורם היטב, מתוחזקים ומוצעים להשכרה לאחר שנבדקו ואושרו כתקינים וכשירים לנסיעה. כקבוצה אשר רואה בלקוחות את המשאב החשוב ביותר ואת הנכס היקר ביותר שלה, אנחנו מייחסים חשיבות עליונה לאספקת מוצר ושירות במעטפת אחת. המחויבות שלנו ללקוחות היא מלאה ומוחלטת וחסרת פשרות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם