להשכיר רכב יוקרה ביום החתונה!

הגיעה לאוזנינו שמועה שהחתונה שלכם מתקרבת ושממש עוד מעט זה קורה ואתם הופכים להיות בעל ואשה כך שהדבר הראשון שנאחל לכם הוא מזל טוב!

אם כבר סיימתם עם סידורי השמלה והחליפה, שלחתם הזמנות לכל האורחים, דאגתם לעיצוב המקום, בחרתם את התקליטן, הצלמים והקייטרינג ועשיתם וי על רוב הרשימה כדאי שתחשבו גם על אופן ההתניידות שלכם ביום המרגש. חלק מהזוגות בוחרים להגיע עם בני המשפחה ואחרים מגיעים עם חברים או בדרכים שגרתיות אחרות אך אנו ב"קבוצת אברהמי" רוצים להציע לכם להגיע בדרך מיוחדת ומרשימה יותר – באמצעות השכרת רכב יוקרה.

משכירים רכב יוקרה ונהנים לאורך כל יום החתונה

רוב הזוגות מתחילים את יום החתונה שלהם בבוקר ונוסעים לאתרי הצילומים שיכולים להיות מקומות שונים בטבע, חוף הים, הבית בו נולדו או מקומות אחרים. רבים מהם מזמינים חברים וקרובי משפחה לצילומים. בשלב מסוים בצהריים נוסעים בני הזוג אל גן האירועים או אל אולם האירועים ונשארים בו עד סיום האירוע. אם לוח הזמנים שלכם דומה ללוח הזמנים של הזוגות האחרים כך שאתם צופים לא מעט נסיעות יוכלו שירותי השכרת רכבי היוקרה שלנו לסייע לכם מאוד, לחסוך מכם הרבה לחץ ולאפשר לכם ליהנות מהביחד.

הרכבים היוקרתיים שאנו מציעים הם: X6 BMW ו- 180 CLA, רכבים אלו מתוחזקים, נקיים, מכילים מיזוג איכותי ומושבים נוחים ומרשימים. את הרכב היוקרתי מסיע נהג מקצועי ומנוסה שמקפיד לשמור על כל כללי הבטיחות (כמובן שהוא לא שותה), עומד בזמנים ודואג לכך שכל לקוחותינו יהיו מרוצים.

צוחקים, שותים או ישנים כל הדרך חזרה

בזכות הנהג המקצועי ובעל הניסיון שמלווה אתכם לאורך כל יום החתונה ומחזיר אתכם לביתכם או לבית המלון בסוף האירוע תוכלו לשתות כמה שרק תרצו. הנהג המנוסה והזהיר יאסוף אתכם מהאירוע ואתם תוכלו לצחוק, להמשיך לשתות או לישון עד שתגיעו ליעד.

מעוניין לקבל למידע נוסף? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם