רוצים להפתיע, לרגש ולפנק חבר שמגיע מחו"ל?

רבים מדברים בשבח החשיבה מחוץ לקופסה, אבל האמת היא שניתן לחדש ולהיות מקוריים ויצירתיים גם כאשר חושבים ומתכננים בתוך הקופסה. רעיון להפתיע חבר שמגיע לביקור מחו"ל הוא לארגן לו רכב יוקרתי עם נהג, אשר ימתין לו בפתח היציאה מאולם הנוסעים המגיעים מטיסה. היש קבלת פנים מפתיעה ומרגשת יותר?

קבוצת אברהמי מציעה  מגוון רכבי יוקרה להשכרה לכל מטרה שהיא ולכל תקופת זמן נדרשת. מאגר רכבים יוקרתיים להשכרה מאפשר לכם בחירה של הדובדבן שבקצפת – את הרכב שייראה לכם היפה והמתאים ביותר לגרום לחבר המגיע לבקר אתכם לחוות חוויה שלא ישכח אותה לעולם.

באופן טבעי, רובנו נוטים לזהות רכב יוקרתי עם נהג צמוד למשהו שהוא נחלתם ומנת חלקם של העשירים המופלגים, אנשים שאלה הם חלק מסממני הסטטוס הגבוה והיוקרתי שלהם,אבל אנחנו מסייעים גם למי שאינם נמנים עם המעמדות העליונים להגשים חלום גלוי או פנטזיה כמוסה ולהרגיש עשירי העשירים, כמי שהעיניים שהם מנקרים ברכב זה נשואות אליהם…

אם אתם מארחים איש עסקים, אשר האירוח היוקרתי מהווה חלק בלתי נפרד מהציפייה שלו כשהוא מגיע להיפגש אתכם מאחת מהארצות מעבר לים, ייתכן כי בתוך תוכו הוא מצפה כי בימים שבהם ישהה בארץ יעמדו לרשותו רכב יוקרתי ונהג צמוד. כך או כך, כאשר אתם מחפשים רכבים להשכרה עם נהג כדי להעניק לאורח שלכם GOOD TIME קבוצת אברהמי שמה קץ לחיפוש שלכם כאן ועכשיו. מגוון רכבי יוקרה להשכרה מאפשר לכם להיערך לקראת קבלת פנים לאורח שאתם חפצים ביקרו וביוקרתו ולקבל את פניו בכבוד שהוא ראוי לו.

רכב יוקרה ממקד וממגנט אליו מבטים של אנשים. יוקרה וזוהר הם סממנים המאפיינים את בעלי הממון. כאשר אתם והאורח או האורחת שלכם תשבו במושב האחורי ברכב יוקרתי שבו נוהג נהג פרטי שלכם, אתם ודאי תיראו כמו אנשי ה"ביוקר".

היצע מגוון של רכבי יוקרה להשכרה מאפשר מתן מענה לכל ביקוש להם- אם ל אנשי עסקים, אם לחתנים ולכלות, אם למי שחוגגים ימי הולדת, ימי נישואין או למי שבא להתפנק ולהרגיש איך מרגישים מי שרכב יוקרה ונהג פרטי מהווים חלק בלתי נפרד משגרת חייהם.

25 תגובות

  1. meritking
  2. meritroyalbet
  3. elexusbet
  4. madridbet